Zmiana w Radzie Nadzorczej Hubstyle S.A.

Zmiana w Radzie Nadzorczej Hubstyle S.A.

Opublikowany

Niniejszym informujemy, iż mec. Krzysztof Rąpała został powołany na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej Hubstyle S.A., giełdowej spółki będącej właścicielem takich marek modowych jak Sugarfree oraz Cardio Bunny. 

Sugarfee

Marka sugarfree została stworzona z pasji i z myślą o kobietach, które podążają za trendami i lubią świetnie wyglądać niezależnie od sytuacji. Kolekcje sukienek na każdą okazję powstają w Polsce z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz Hiszpanii. Markę wyróżnia szybkość reagowania na potrzeby wymagających klientek, dlatego oferta jest często rozszerzana o nowe modele.

Sukienki na każdą okazję - SUGARFREE.PL

sugarfree to marka podkreślająca kobiecość poprzez bogate kolekcje sukienek na każdą okazję dla kobiet, które podążają za trendami i lubią świetnie wyglądać niezależnie od sytuacji.

Cardio Bunny

Marka Cardio Bunny to producent ubrań sportowych. Firma tworzy modną, innowacyjną i funkcjonalną odzież sportową, która podkreśla kobiece atuty.

Cardio Bunny - legginsy i ubrania sportowe - Cardio Bunny

Ubrania sportowe nie zmienią świata, ale kobiety, które je noszą już tak. Cardiobunny nigdy się nie zatrzymuje by docenić kobietę, którą się stałaś.

Udostępnij