Kancelaria RĄPAŁA doradzała Internet Ventures FIZ

Kancelaria RĄPAŁA doradzała Internet Ventures FIZ

Kancelaria RĄPAŁA doradzała funduszowi Internet Ventures FIZ z Grupy MCI w transakcji joint venture, związanej z inwestycją w Sidly Sp. z o.o. – wiodącego producenta urządzeń telemedycznych.

Działalność Sidly Sp. z o.o. skoncentrowana jest na rozwoju technologicznym oraz produkcji i sprzedaży opasek telemedycznych, monitorujących funkcje życiowe. Transakcja została zrealizowana przy udziale Krajowego Funduszu Kapitałowego, który wraz z MCI finansuje inwestycję.
Zespół kierowany przez mec. Krzysztofa Rąpałę, w skład którego wchodziła Martyna Zybert oraz Agnieszka Dancewicz, wspierał MCI w zakresie przeprowadzenia badania due diligence Spółki, przygotowania dokumentacji transakcyjnej jak również w trakcie całego procesu negocjacji.
Na ten temat można przeczytać również na portalu prawnik.pl

Kancelaria RĄPAŁA doradzała funduszowi Internet Ventures FIZ - Prawo i wymiar sprawiedliwości - GazetaPrawna.pl - wiadomości, notowania, kursy, praca, emerytury, podatki -

Transakcja była związana z z inwestycją w SiDLY Sp. z o.o., wiodącego producenta osobistych urządzeń telemedycznych.

Czytaj więcej

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.