Kancelaria RĄPAŁA doradzała Grupie ECI przy sprzedaży nieruchomości na rzecz Selgros

Kancelaria RĄPAŁA doradzała Grupie ECI przy sprzedaży nieruchomości na rzecz Selgros

Opublikowany

Kancelaria RĄPAŁA doradzała Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. w transakcji sprzedaży nieruchomości położonej na warszawskim Wawrze na rzecz Selgros Sp. z o.o. Kupujący Selgros Sp. z o.o. zamierza zrealizować na nabytej nieruchomości wielkopowierzchniową halę handlową, która wejdzie w skład ogólnopolskiej sieci obiektów sprzedaży hurtowej sieci Selgros Cash&Carry.

Transakcja charakteryzowała się złożonością procesu przygotowania nieruchomości do sprzedaży, w tym w szczególności koniecznością przeprowadzenia procesów podziału, a następnie scalenia działek gruntu, a w końcowej fazie zniesieniem współwłasności nieruchomości z udziałem spółek z Grupy ECI. Z ramienia Kancelarii proces transakcyjny wspierał zespół prawników kierowany przez mec. Krzysztofa Rąpałę.
Na ten temat można przeczytać również na portalu prawnik.pl

Kancelaria Rąpała doradzała Grupie ECI - Prawo i wymiar sprawiedliwości - GazetaPrawna.pl - wiadomości, notowania, kursy, praca, emerytury, podatki -

Kancelaria doradzała Europejskiemu Centrum Inwestycyjnemu ECI S.A. w transakcji sprzedaży nieruchomości położonej na warszawskim Wawrze, na rzecz Selgrosu.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.