Kancelaria RĄPAŁA doradzała Grupie ECI przy sprzedaży nieruchomości na rzecz Selgros

Kancelaria RĄPAŁA doradzała Grupie ECI przy sprzedaży nieruchomości na rzecz Selgros

Kancelaria RĄPAŁA doradzała Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. w transakcji sprzedaży nieruchomości położonej na warszawskim Wawrze na rzecz Selgros Sp. z o.o. Kupujący Selgros Sp. z o.o. zamierza zrealizować na nabytej nieruchomości wielkopowierzchniową halę handlową, która wejdzie w skład ogólnopolskiej sieci obiektów sprzedaży hurtowej sieci Selgros Cash&Carry.

Transakcja charakteryzowała się złożonością procesu przygotowania nieruchomości do sprzedaży, w tym w szczególności koniecznością przeprowadzenia procesów podziału, a następnie scalenia działek gruntu, a w końcowej fazie zniesieniem współwłasności nieruchomości z udziałem spółek z Grupy ECI. Z ramienia Kancelarii proces transakcyjny wspierał zespół prawników kierowany przez mec. Krzysztofa Rąpałę.
Na ten temat można przeczytać również na portalu prawnik.pl

Kancelaria Rąpała doradzała Grupie ECI - Prawo i wymiar sprawiedliwości - GazetaPrawna.pl - wiadomości, notowania, kursy, praca, emerytury, podatki -

Kancelaria doradzała Europejskiemu Centrum Inwestycyjnemu ECI S.A. w transakcji sprzedaży nieruchomości położonej na warszawskim Wawrze, na rzecz Selgrosu.

Czytaj więcej

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.