Awaria systemu wizowego w USA

Awaria systemu wizowego w USA

Opublikowany

Awaria amerykańskiego systemu wizowego.

Co zrobić w sytuacji, kiedy nie otrzymamy wizy, a kupiliśmy już bilet do USA? Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy? Na te pytania odpowiedział mec. Krzysztof Rąpała, goszcząc w programie "Otwarcie dnia" w TVN24 Biznes i Świat.

Awaria systemu wizowego. Czy możesz liczyć na zwrot pieniędzy za bilet? | Otwarcie dnia

Awaria amerykańskiego systemu wizowego. Co w sytuacji, kiedy nie otrzymamy wizy, a kupiliśmy już bilet do USA? Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy? Na te pytania odpowiedział Krzysztof Rąpała, radca prawny z Kancelarii Rąpała, który był gościem "Otwarcia dnia" w TVN24 Biznes i Świat.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Mec. Krzysztof Rąpała o zmianach w prawie przedawnienia długów

temu

Najnowszy projekt zmian w prawie cywilnym, dotyczący skrócenia podstawowego terminu przedawnienia długów z 10 do 6 lat, na antenie programu "Pytanie na śniadanie" komentuje mec. Krzysztof Rąpała.
Mec. Karolina Jakubowska o zmianach w urlopie macierzyńskim

temu

Co warto wiedzieć o zmianach w urlopie macierzyńskim w 2018 roku? Na antenie programu "Pytanie na Śniadanie" odpowiada mec. Karolina Jakubowska.
Nowe obowiązki informacyjne administratorów danych osobowych - adwokat Karolina Jakubowska dla Prowly Magazine

temu

Na łamach magazynu o Public Relations wydawanego przez spółkę Prowly ukazał się artykuł Karoliny Jakubowskiej - adwokat Kancelarii Rąpała. Tekst dotyczy najważniejszych zmian, jakie zostaną wprowadzone do polskiego porządku prawnego na skutek wdrożenia RODO.
Czy gminy mogą pobierać opłaty za przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnych? W TVN24BiS komentuje mec. Krzysztof Rąpała

temu

Gościem jednego z grudniowych wydań programu "Biznes dla Ludzi" na antenie TVN24BiS był mec. Krzysztof Rąpała. Tematem programu była między innymi sytuacja na rynku mieszkaniowym związana z rosnącymi kosztami utrzymania mieszkań i opłatami pobieranymi za przyłącza wodno-kanalizacyjne.

Czy odstępując od umowy, możemy żądać zwrotu zadatku?

Czy odstępując od umowy możemy żądać zwrotu zadatku? Magdalena Treter – Wiśniowska odpowiedziała na powyższe pytanie goszcząc w programie „Biznes dla ludzi” w TVN24 Biznes i Świat (cz. 3 - "Twoje Umowy").