Kancelaria Rąpała realizuje kolejny projekt dla Raiffeisen Bank Polska S.A.

Kancelaria Rąpała realizuje kolejny projekt dla Raiffeisen Bank Polska S.A.

Opublikowany

Kancelaria Rąpała ponownie wspierała Raiffeisen Bank Polska S.A. w finansowaniu przedsięwzięcia deweloperskiego na terenie Warszawy. 

Zespół Kancelarii Rąpała kierowany przez mec. Krzysztofa Rąpałę, w skład którego wchodziła między innymi mec. Agnieszka Dancewicz, zapewnił Raiffeisen Bank Polska S.A. wsparcie w negocjacjach i przygotowaniu dokumentacji kredytowej, w tym dokumentów zabezpieczenia spłaty kredytu. Kancelaria nadzorowała również spełnienie przez kredytobiorcę warunków koniecznych do wypłaty kredytu.  

Wolumen kredytu udzielonego przez Raiffeisen Bank Polska S.A. to kilkanaście milionów złotych. Środki z kredytu przeznaczone zostaną na sfinansowanie budowy dwóch budynków mieszkalnych na Białołęce, w ramach realizacji przez kredytobiorcę III etapu projektu deweloperskiego.


Udostępnij

Czy gminy mogą pobierać opłaty za przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnych? W TVN24BiS komentuje mec. Krzysztof Rąpała

Gościem jednego z grudniowych wydań programu "Biznes dla Ludzi" na antenie TVN24BiS był mec. Krzysztof Rąpała. Tematem programu była między innymi sytuacja na rynku mieszkaniowym związana z rosnącymi kosztami utrzymania mieszkań i opłatami pobieranymi za przyłącza wodno-kanalizacyjne.