Kancelaria poszerza zespół

Kancelaria poszerza zespół

Opublikowany

Do zespołu kancelarii Rąpała dołączają nowe osoby: Michał Banaś oraz Albert Zimoch.

Michał Banaś jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jego zainteresowania skupiają się wokół prawa spółek handlowych oraz prawa nowych technologii. W kancelarii Rąpała jako aplikant radcowski dołączył do zespołu transakcyjnego.
Albert Zimoch to absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych polskich i międzynarodowych kancelariach. Jest finalistą konkursu Law Games organizowanego przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland. Był również ambasadorem studenckim takich firm jak E&Y i Deloitte. Laureat programu kariera organizowanego przez polską radę biznesu. Prywatnie interesuje się piłką nożną i wspinaczką wysokogórską. W Kancelarii Rąpała zasili zespół procesowy i własności intelektualnej. 

Udostępnij

Reprezentowany przez kancelarię fundusz Internet Ventures sprzedaje udziały w Zdrowegeny.pl

Startup z obszaru diagnostyki medycznej, Zdrowegeny.pl pozyskuje inwestora branżowego. Internet Ventures z portfela funduszu MCI Capital sprzedaje wszystkie udziały w projekcie.