Nasz zespół

Nasz zespół

Opublikowany

Nasz zespół, kierowany przez radcę prawnego Krzysztofa Rąpałę, tworzą prawnicy posiadający wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorstw indywidualnych. Specjalizujemy się w obszarach: doradztwa transakcyjnego w procesach fuzji i przejęć (M&A), prawa korporacyjnego oraz prawa rynku nieruchomości. Reprezentujemy również naszych Klientów w licznych postępowaniach sądowych oraz arbitrażowych.

We współpracy z Klientami, obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne, zapewniając przy tym wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, jak również pomoc w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej i korporacyjnej.
Współpracujemy z doradcami podatkowymi i finansowymi, biegłymi rewidentami oraz agencjami public relations, zapewniając w ten sposób naszym Klientom wsparcie również w tych obszarach biznesowej działalności, które nierozłącznie wiążą się ze skutkami działań prawnych.
Budujemy partnerskie relacje z każdym Klientem, oparte na dyskrecji, zrozumieniu i zaufaniu. O tym, iż wyróżnia nas wysoki poziom świadczonych usług oraz zaangażowanie, świadczy zaufanie jakim darzą nas wiodące podmioty z wielu różnych gałęzi biznesu.

Udostępnij

Zakres usług

Specjalizujemy się w obszarze doradztwa transakcyjnego w procesach fuzji i przejęć (M&A),  w zakresie prawa korporacyjnego oraz prawa rynku nieruchomości. Nasi prawnicy reprezentują Klientów Kancelarii w licznych postępowaniach sądowych oraz arbitrażowych.