Nasz zespół

Nasz zespół

Opublikowany

Nasz zespół, kierowany przez radcę prawnego Krzysztofa Rąpałę, tworzą prawnicy posiadający wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorstw indywidualnych. Specjalizujemy się w obszarach: doradztwa transakcyjnego w procesach fuzji i przejęć (M&A), prawa korporacyjnego oraz prawa rynku nieruchomości. Reprezentujemy również naszych Klientów w licznych postępowaniach sądowych oraz arbitrażowych.

We współpracy z Klientami, obok profesjonalizmu i wysokiego poziomu merytorycznego, stawiamy na kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia prawnego. Doradzamy i wskazujemy najlepsze dla naszych Klientów rozwiązania prawne, zapewniając przy tym wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, jak również pomoc w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej i korporacyjnej.
Współpracujemy z doradcami podatkowymi i finansowymi, biegłymi rewidentami oraz agencjami public relations, zapewniając w ten sposób naszym Klientom wsparcie również w tych obszarach biznesowej działalności, które nierozłącznie wiążą się ze skutkami działań prawnych.
Budujemy partnerskie relacje z każdym Klientem, oparte na dyskrecji, zrozumieniu i zaufaniu. O tym, iż wyróżnia nas wysoki poziom świadczonych usług oraz zaangażowanie, świadczy zaufanie jakim darzą nas wiodące podmioty z wielu różnych gałęzi biznesu.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kancelaria reprezentuje BeGlossy.pl w transakcji przejęcia przez konkurenta

temu

Właściciel jednej z największych drogerii internetowych BeGlossy.com przejmuje serwis BeGlossy.pl - polskiego lidera w tzw. segmencie „beauty box”. Razem stworzą największy e-commerce beauty w Polsce. W traksakcji przejęcia beglossy.pl reprezentowała Kancelaria Rąpała.
Nowe obowiązki informacyjne administratorów danych osobowych - adwokat Karolina Jakubowska dla Prowly Magazine

temu

Na łamach magazynu o Public Relations wydawanego przez spółkę Prowly ukazał się artykuł Karoliny Jakubowskiej - adwokat Kancelarii Rąpała. Tekst dotyczy najważniejszych zmian, jakie zostaną wprowadzone do polskiego porządku prawnego na skutek wdrożenia RODO.
Czy gminy mogą pobierać opłaty za przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnych? W TVN24BiS komentuje mec. Krzysztof Rąpała

temu

Gościem jednego z grudniowych wydań programu "Biznes dla Ludzi" na antenie TVN24BiS był mec. Krzysztof Rąpała. Tematem programu była między innymi sytuacja na rynku mieszkaniowym związana z rosnącymi kosztami utrzymania mieszkań i opłatami pobieranymi za przyłącza wodno-kanalizacyjne.
Kancelaria Rąpała realizuje kolejny projekt dla Raiffeisen Bank Polska S.A.

temu

Kancelaria Rąpała ponownie wspierała Raiffeisen Bank Polska S.A. w finansowaniu przedsięwzięcia deweloperskiego na terenie Warszawy. 

Zakres usług

Specjalizujemy się w obszarze doradztwa transakcyjnego w procesach fuzji i przejęć (M&A),  w zakresie prawa korporacyjnego oraz prawa rynku nieruchomości. Nasi prawnicy reprezentują Klientów Kancelarii w licznych postępowaniach sądowych oraz arbitrażowych.